Çalışma Saatleri

Program

Çalışma saatleri ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Programımız dahilinde yüz yüze ve online görüşmeler sağlanmaktadır. Ancak bazı istisna durumlarda çocuk psikiyatri kliniğimiz aktif programında değişiklikler yaşanabilmektedir. Bu yüzden görüşme öncesi bizimle iletişime geçmeniz önemlidir. Bunun sebebi hem pandeminin getirmiş olduğu güvenlik önlemlerini arttırmamız, hem de görüşmeler sırasında mahremiyetinize önem veriyor olmamızdır. Kişisel alanınıza ve gizliliğinize önem veriyor, sağlığınızı korumak istiyoruz.

İstanbul Çocuk Psikiyatrisi Kliniğimiz hafta sonları da aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmekte. Hafta içi (Pazartesi-Cuma arası) çalışma saatleri 12:00 ile 21:00 arasında, hafta sonu (Cumartesi-Pazar) saat 12:00 ile 20:00 arasındadır. Bu program milli tatiller ve bayram günlerinde değişiklik gösterebilir. Yine de bu değişikliklerden sizleri her zaman haberdar etmeye çok dikkat ediyoruz.

Güncel: Temmuz 2022 tarihi itibarı ile hafta sonları yalnızca Pazar’ları olmak üzere kliniğimiz kapalı olacaktır. Sebebi ise Pazar günleri 14-17 yaş grubu ve 9-13 yaş grubu olmak üzere 2 ayrı psikodrama grubunun açılacak olmasıdır. Psikodrama grup terapisi kayıtlarımız açılmış olup kontenjanımız 10 kişi ile sınırlıdır. Kayıt yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Kayıt İçin Tıklayınız

Çalışma Saatleri Çocuk Psikiyatristi

Program Hakkında

Seans Süresi ve İptaller

Çoğunlukla çocuk veya genç ve aile ile görüşme toplam 60 dakika sürmektedir. Ancak bu süre bazı özel durumlarda uzayabilmektedir. Bunun sebebi her hastalık ve kişinin farklı özellikleri olmasıdır. Başka bir şekilde anlatmak gerekirse; acil durumlar ve riskleri gözetip kişinin hayatının devamlılığını sağlamak birinci görevimizdir. Sonuç olarak çalışma saatleri katı olmayıp esneklik sağlanmaktadır.

Reşit olmamış kişiler için; her görüşmede mutlaka anne ya da baba bulunmalı. Ancak; her ikisi de yoksa yasal vasinin gelmesi gereklidir. Sonuç olarak gelirken vasi olduğunu kanıtlayan evrakların getirilmesi mecburidir.

Öncelikle randevu saatlerine zamanında gelmeniz konusundaki hassasiyetinize teşekkür ederiz. Görüşmelere geç kalmanız durumunda bir sonraki seansın başlama saatini değiştirme imkanımız bulunmamaktadır. Dahası size ayrılan program içinde sürenin istemeden de olsa kısalmasına sebebiyet vermiş olursunuz. Son olarak randevu iptalleri için 24 saat önceden haber vermeniz bizim için önem arz etmektedir. 

Bunu söylemekten üzgünüz. Fakat 2 görüşmeye haber vermeksizin gelinmemesi durumunda takipten çıkarılacağınızı bildirmek zorundayız. Diğer koşullar altında tedavi ve takip süreci devam ederken takipten çıkarılmanız söz konusu değil. Diğer bir deyişle; mevcut sorunun düzelmesi halinde doktorunuz sizlerle işbirliği içinde karar vererek takibi sonlandırabilir. Bunun anlamı artık kendi başınıza gerçek hayatla baş edebilme gücüne kavuştuğunuza olan inancımızdır.

Nakit ödeme, kredi kartı ve hesaba havale-eft şeklinde ödemelerinizi yapma imkanınız bulunmaktadır.

Çocuk Psikiyatrisi kliniğimiz çalışma saatleri veya detaylı program hakkında bilgi edinmek mi istediniz? Öyleyse bu bağlantıya tıklamanız yeterli. 

Çocuk Psikiyatristi Uzm. Dr. Orçun Demir ile görüşmek için online randevu almak mı istiyorsunuz? O zaman bu linke tıklayabilirsiniz.

Eğer çocuğunuzun herhangi bir durum sebebiyle acil olarak değerlendirilmesi gerekiyorsa iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri içinde müsaitlik durumunda en yakın zamanda değerlendirilmeniz mümkün olacaktır. Yine de acil durumların ne zaman meydana geleceği bilinmeyebilir. Eğer program dışında bir saatte böyle bir sorun yaşarsanız bize ulaşmanız durumunda gerekli müdahale için size yardımcı olacağız.