Hakkımızda

Hakkımızda

Bu bölümde; Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı ve Psikoterapist Dr. Orçun Demir ile ilgili bilmek isteyeceğiniz bilgileri bir araya getirdik. Aşağıdaki bölümlerde yer alan bağlantıları tıklayarak ulaşmak istediğiniz sayfaya gidebilirsiniz. Birinci bölümde; çocuk ve ergen psikiyatristi özgeçmiş bilgileri yer almaktadır. Eğer isterseniz, bu bölüme tıklayarak Uzm. Dr. Orçun Demir ile ilgili ayrıntılı özgeçmiş bilgilerine ulaşabilirsiniz. İkinci bölümde; Çocuk psikiyatri kliniğimiz hakkında bir izlenim edinebilirsiniz. Üçüncü bölümde ise çocuk ve ergen psikiyatri kliniğimizin çalışma usulüne esas bilgiler yer almaktadır. Bunlara ek olarak çocuk psikiyatri doktorumuz ile görüşerek istediğiniz konuda bilgi edinebilirsiniz. Peki size hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Dr. Orçun Demir

İstanbul Bebek, Çocuk ve Ergen Psikiyatri & Psikoterapisti Uzman Doktor Orçun Demir hakkında neleri bilmek isterdiniz? Bu bölümde ister doktorunuzun özgeçmişine ulaşabilir devamında sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz. Sonrasında facebook, instagram bağlantılarına tıklayarak takip edebilir veyahut iletişime geçebilirsiniz. Ya da sorularınızı DM yoluyla iletebilirsiniz. İlaveten işletme hesabına göz atıp yorum yapabilirsiniz. Sonuç olarak bir psikiyatrist ile görüşmenin etiketlenmek demek olmadığını bilmenizi isteriz. Üstelik hep yanınızda olmaya söz verdik.

Özgeçmiş, sosyal medya hesapları ve dahası için bu linki izleyin.

Çocuk Psikiyatri Doktoru
Ataşehir Çocuk Psikoterapisti

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Kliniğimiz

İstanbul Çocuk ve Ergen Psikiyatri Kliniğimiz ile ilgili merak ettikleriniz…Etraflıca görmek için ise kliniğimizde bir kahve içmeye bekleriz.

Genel bilgiler, fotoğraflar ve fazlası için bu bağlantıyı takip edin

Çalışma Saatleri

İstanbul Çocuk Psikiyatri Kliniğimizin Çalışma Saatleri ve Koşullarımız ile İlgili Bölüme Hoş geldiniz. Üstelik Pazar günleri de aktif bir şekilde programlarımız devam etmektedir. Buna ilaveten bizi hemen arayarak ve benzer şekilde whatsapp numaramızdan yazarak ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde online randevunuzu şimdi oluşturabilirsiniz.

Çalışma koşulları, seans yapısı ve diğerleri için hadi tıklayın…

Çalışma Saatleri Çocuk Psikiyatristi

Uzm. Dr. Orçun Demir ve çocuk ve ergen psikiyatri kliniği ile ilgili daha fazla bilgi için linki tıklayın.

Hakkımızda neler öğrenmek istersiniz? Bize sormanız yeterli.

Son olarak online randevu almak isterseniz hemen tıklayın.